GRUPA 3-4 LATKÓW

Grupa 3, 4–latków liczy 25 dzieci, pracują z nimi Panie: Patrycja, Kasia, Pani Dyrektor oraz pani Ela.

Dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami większość czasu poświęcają na poznanie przedszkola, obowiązujących w nim zasad oraz kącików zainteresowań, w których mogą się bawić i rozwijać.
Przedszkolaki chętnie bawią się ze sobą oraz uczestniczą w zajęciach, bardzo lubią poznawać nowe wierszyki, piosenki i wykonywać różne prace plastyczne.
Po wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata dzieci odpoczywają słuchając bajek i kołysanek, wszystko po to, aby nabrać sił na kolejne wspólne przygody w przedszkolu.

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego została opracowana dla zapewnienia właściwego poziomu wychowania przedszkolnego realizowanego w tak zróżnicowanych placówkach oświatowych.